logo
tel. +48 32 441 80 97
pon.-niedz : 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2017-11-21 16:52:07
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.24004.2100
USA dolar USA dolarUSD 3.65003.5900
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16650.1643
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.79004.7550
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.65003.6200
Dania korona Dania koronaDKK 0.57300.5650
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.43200.4240
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.44400.4320
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.83002.8000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01450.0136
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.75002.7000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.58000.5400
Japonia jen Japonia jenJPY 0.03550.0305
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.14900.1200
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.96000.9000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.23002.1200
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.06980.0550
Egipt funt Egipt funtEGP 0.50000.2200
Turcja lira Turcja liraTRY 1.09000.9050
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.33004.1300
USA dolar USA dolarUSD 3.70003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.17000.1600
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.80004.6000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.75003.5700
Dania korona Dania koronaDKK 0.59000.5500
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.47000.4200
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.46000.4200
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.90002.7000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.01500.0130
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.80002.6000
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.65000.5000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.04000.0300
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.16000.1100
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.99000.8500
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.30002.1000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.08000.0450
Egipt funt Egipt funtEGP 0.55000.2000
Turcja lira Turcja liraTRY 1.30001.0000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.23200.1800
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.73004.6300
Chiny juan Chiny juanCNY 0.56000.5350
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.14501.0410
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.12000.0600
Albania lek Albania lekALL 0.04000.0300
Hong Kong dolar Hong Kong dolarHKD 0.49500.3750
Indie rupia Indie rupiaINR 0.06800.0430
Brazylia real Brazylia realBRL 1.38001.0000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.30002.0000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.11000.8900
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.70004.9500
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.74002.5200
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.00400.0025
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.10000.7000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.33000.2200
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.11990.1100
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.03750.0300
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.04000.9200
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.72002.5400
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.07800.0580
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.01400.0100
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.03900.0290
Chile peso Chile pesoCLP 0.00660.0046
Peru sol Peru solPEN 1.30000.9000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.48000.3100
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.27000.1500
Katar rial Katar rialQAR 1.15000.2500
Irlandia północna funt Irlandia północna funtIEP 4.78004.2000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.10000.0500
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.04000.0170
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.12500.0800
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.00030.0002
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.96001.7500
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.95001.0000
Oman rial Oman rialOMR 11.50008.5000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.12000.0800
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 14.000010.0000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.00030.0001
Islandia korona Islandia koronaISK 0.03990.0300
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.40000.2000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.80001.2000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.00140.0010
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.70003.0000
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.90002.5000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.90008.5000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.08001.5800
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.27003.0000
USA dolar USA dolarUSD 3.70003.5000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.16500.1000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.00003.5000
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Rybnik Plaza

Centrum Handlowe Plaza

Czynne :
Poniedziałek-Niedziela :
9:00-21:00

Telefon : +48 32 755 71 75

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.