logo
tel. +48 32 441 80 97
pon.-niedz : 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2018-04-26 21:00:51
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.236204.20720
USA dolar USA dolarUSD 3.509903.47390
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165700.16410
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.863804.82880
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.563203.50120
Dania korona Dania koronaDKK 0.571700.56350
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.405500.39870
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.441300.43240
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.728402.69540
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.655202.60820
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014000.01330
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.590000.54000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035500.03050
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.140000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.940000.84000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.240002.11000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.062500.05400
Egipt funt Egipt funtEGP 0.280000.13000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.980000.85000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.795004.63000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.575000.52500
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.050000.97000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.650002.50000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.116000.10800
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 0.999000.92000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.300004.15000
USA dolar USA dolarUSD 3.600003.40000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.600003.40000
Dania korona Dania koronaDKK 0.580000.54000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.420000.38000
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.450000.41000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.800002.60000
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.675002.55000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014700.01300
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.50000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035000.03100
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.150000.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.945000.85000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.260002.12000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.065000.05000
Egipt funt Egipt funtEGP 0.299900.14000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.990000.84000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.230000.17000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.850004.65000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.565000.52000
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.050000.94000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.110000.06000
Albania lek Albania lekALL 0.038000.02800
Hong Kong dolar Hong Kong dolarHKD 0.499000.40000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059900.04800
Brazylia real Brazylia realBRL 1.170000.98000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.300002.12000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.84000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.500004.50000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.660002.45000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00280
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.100000.80000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.330000.22000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.118000.10700
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.038000.03200
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.050000.90000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.750002.55000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.075000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.01000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.039000.03000
Chile peso Chile pesoCLP 0.006600.00500
Peru sol Peru solPEN 1.200001.00000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.460000.34000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.270000.17000
Katar rial Katar rialQAR 0.980000.85000
Irlandia północna funt Irlandia północna funtIEP 4.700004.20000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.090000.06000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.02000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.129000.08500
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000390.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.870001.60000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.750000.60000
Oman rial Oman rialOMR 9.990007.99000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 13.000009.90000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000300.00013
Islandia korona Islandia koronaISK 0.035000.02900
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.400000.20000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.550001.35000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.700003.00000
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.850002.45000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.500008.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.050001.55000
rupia lankijska rupia lankijskaLKR 0.029000.02000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.270003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.750003.30000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.165000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.750003.50000
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Rybnik Plaza

Centrum Handlowe Plaza

Czynne :
Poniedziałek-Niedziela :
9:00-21:00

Telefon : +48 32 755 71 75

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Wycofane banknoty

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.