logo
tel. +48 32 441 80 97
pon.-niedz : 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2018-07-18 09:39:50
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.318604.28960
USA dolar USA dolarUSD 3.725103.68210
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.167200.16480
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.854904.81990
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.707903.66580
Dania korona Dania koronaDKK 0.581600.57160
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.422500.41320
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.456600.44860
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.814802.78251
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.740802.69380
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013790.01330
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.620000.57000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035500.03150
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.155000.13000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.985000.94000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.320002.23000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.064900.05600
Egipt funt Egipt funtEGP 0.280000.16000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.865000.81000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.900004.70000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.562000.54000
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.038001.00500
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.660002.50100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.118500.11300
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 0.999000.96000
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.360004.21000
USA dolar USA dolarUSD 3.780003.55000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.950004.75000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.800003.60000
Dania korona Dania koronaDKK 0.600000.56000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.440000.40100
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.480000.44000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.880002.70000
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.60000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014200.01320
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.625000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.037000.03200
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.159900.12000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.975000.93500
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.330002.22000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.063000.05500
Egipt funt Egipt funtEGP 0.298000.16000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.865000.82000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.270000.17000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.860004.72000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.571000.54500
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.033000.98000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.099000.06500
Albania lek Albania lekALL 0.042000.03500
Hong Kong dolar Hong Kong dolarHKD 0.499000.40000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059000.04500
Brazylia real Brazylia realBRL 1.090000.92000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.340002.20000
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.89000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.800004.60000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.690002.45000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00300
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.100000.80000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.320000.26000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.11000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.042000.03300
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.020000.95000
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.850002.60000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.078000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.01000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.042000.03200
Chile peso Chile pesoCLP 0.006600.00500
Peru sol Peru solPEN 1.270001.00000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.480000.35000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.15000
Katar rial Katar rialQAR 1.070000.89000
Irlandia północna funt Irlandia północna funtIEP 4.870004.25000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.095000.06000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.02000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.129900.08500
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000300.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.980001.80000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.650000.65000
Oman rial Oman rialOMR 10.050008.05000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 13.990009.00000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000220.00014
Islandia korona Islandia koronaISK 0.038000.03300
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.399000.20000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.680001.51000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.700003.00000
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.880002.45000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 10.500008.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.60000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.009500.00510
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.299000.15700
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.750003.00000
Gibraltar funt Gibraltar funtGIP 4.750003.50000
Sri Lanka rupia lankijska Sri Lanka rupia lankijskaLKR 0.029000.02000
Libia dinar Libia dinarLYD 2.460001.80000
naira nigeryjska naira nigeryjskaNGN 0.009950.00700
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.750003.00000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.750003.00000
funt jersey funt jerseyJEP 4.750003.00000
Irlandia Północna funt Irlandia Północna funtIRP 4.750003.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.270003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.800003.55000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.900003.00000
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Rybnik Plaza

Centrum Handlowe Plaza

Czynne :
Poniedziałek-Niedziela :
9:00-21:00

Telefon : +48 32 755 71 75

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Wycofane banknoty

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.