tel. +48 32 441 80 97
Niedziela
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Afganistan AfganiAFN10.03110.0702
Algieria DinarDZD10.01860.0486
Angola KwanzaAOA1-0.00010.0118
Aruba FlorinAWG11.76272.3627
Bahama DolarBSD13.64024.0402
Bangladesz TakaBDT10.02480.0648
Burundi FrankBIF10.00100.0030
CFP FrankXPF10.03090.0463
Dżibuti FrankDJF10.01050.0344
Eswatini LilangeniSZL10.13550.3355
Etiopia birrETB10.08480.1098
Frank CFA Afryka Zach.XOF10.00470.0087
Ghana CediGHS10.55580.7658
Gibraltar FuntGIP13.91344.8134
Gujana DolarGYD10.01470.0180
Gulden antylskiANG11.60692.4069
Honduras LempiraHNL10.12850.1713
Iran RialIRR10.00010.0001
Jemen RialYER10.01090.0171
Kirgistan somKGS10.04380.0583
Laos KipLAK10.00030.0005
Lesotho LotiLSL10.21170.2617
Liban funtLBP10.00100.0039
Libia DinarLYD11.97833.0683
Madagaskar ariaryMGA10.00070.0012
Makau patacaMOP10.34570.5157
Malawi KwachaMWK10.00390.0056
Birma kiatMMK10.00250.0032
Mongolia tugrikMNT10.00090.0017
Mozambik MeticalMZN10.03690.0867
Namibia dolarNAD10.19670.2567
Nepal rupiaNPR10.02920.0352
Nikaragua CordobaNIO10.07650.1225
Rwanda FrankRWF10.00300.0051
Salwador ColonSVC10.23230.6323
Syria FuntSYP10.00200.0040
Tadżykistan SomoniTJS10.29630.4563
Tanzania SzylingTZS10.00100.0022
Tonga PaʻangaTOP11.42471.9546
Trynidad Tobago DolarTTD10.32750.7275
Uganda SzylingUGX10.00050.0015
Urugwaj PesoUYU10.05510.2051
Vanuatu VatuVUV10.02390.0442
Zambia KwachaZMW10.08220.3883
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielahandlowe
Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.