Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session
Jaką walutę zabrać do Tunezji?

MIEJSCE NA URLOP O KAŻDEJ PORZE ROKU

Tylko pięć godzin drogi samolotem od Polski znajduje się kraj, który kusi swoim egzotycznym klimatem wielu europejskich turystów. Ze względu na przewagę dni słonecznych, kierunek ten jest atrakcyjny niezależnie od aktualnie panującej u nas pory roku. O jakim kraju mowa? Oczywiście, że o Tunezji.

Saharyjski, drobny piasek, turkusowe morze, zabytkowe miasta i medyny to coś, co sprawi przyjemność ludziom, lubiącym wypoczywać w miejscach orientalnych, ale przystępnych cenowo. Baza hotelowa w Tunezji jest bardzo rozległa i bogata, wielkie kurorty oferują wszystko, czego każdy przebywający na wczasach Polak będzie potrzebował. Dla podróżujących z dziećmi w różnym wieku polecane są hotele posiadające kids cluby, animatorów czasu wolnego i aquaparki. Dla podróżujących w grupach lub parach, lubiących dobrą zabawę, stworzone zostały hotele z restauracjami, dyskotekami i barami czynnymi do późnych godzin nocnych. Każdy głodny przygód turysta będzie mógł przebierać w różnorodnych ofertach wycieczek fakultatywnych: można wybrać się na Saharę, w rejs statkiem lub zwiedzić miasto Tunis, stolicę Tunezji.

JAKĄ WALUTĘ ZABRAĆ DO TUNEZJI?

Na forach internetowych a nawet bezpośrednio z ust pracowników biur podróży można słyszeć, że wybierając się do Tunezji należy zdecydować się na zakup euro lub dolara amerykańskiego. Ludzie wybierający się do tego egzotycznego kraju po raz pierwszy, mogą nie zdawać sobie nawet sprawy z tego, że lokalną walutą narodową jest dinar tunezyjski! Skąd więc taka dezinformacja? Dzieje się to ze względu na to, że dinar jest niestety ciężko dostępny w kantorach w Polsce. Jednak kantory sieci MAX znajdujące się w Rybniku, Katowicach, Żorach i Raciborzu specjalnie z myślą o potrzebach swoich klientów, wprowadziły do swojej sprzedaży dinara tunezyjskiego! Wystarczy tydzień przed wyjazdem zgłosić do jednej z naszych placówek i złożyć zamówienie na daną ilość i jeżeli nie będziemy mieli jej na stanie, sprowadzimy ją specjalnie dla państwa! Zapraszamy do kontaktu!

© 2023 Kantor Plaza Rybnik
Firma