tel. +48 32 441 80 97
Poniedziałek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2020-01-27 15:53:21
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.25004.2820
USA dolarUSD13.85003.8990
Czechy KoronaCZK1.000166.0000169.3000
Wielka Brytania FuntGBP15.01005.0800
Szwajcaria FrankCHF13.95504.0100
Dania KoronaDKK10056.510057.6600
Szwecja koronaSEK10039.970040.4700
Norwegia koronaNOK10042.040042.7600
Węgry ForintHUF10.000124.0000138.0000
Chorwacja KunaHRK105.62006.3000
Kanada DolarCAD12.86002.9500
Turcja liraTRY106.50007.4000
Ukraina hrywnaUAH1.000152.0000167.0000
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.16004.3500
USA dolarUSD13.75003.9500
Czechy KoronaCZK1.000163.0000173.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.90005.1500
Szwajcaria FrankCHF13.85004.0500
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Szwecja koronaSEK10038.000042.0000
Norwegia koronaNOK10040.000044.0000
Węgry ForintHUF10.000120.0000140.0000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL10.000300.0000410.0000
Gruzja LariGEL11.25001.5100
Izrael szekelILS11.10001.1800
Japonia JenJPY10.000340.0000370.0000
Kanada DolarCAD12.80003.0000
Meksyk pesoMXN10018.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Rosja rubelRUB1.00058.000066.0000
Rumunia lejRON10085.000095.0000
Australia DolarAUD12.50002.7000
Tajlandia bahtTHB1.000123.0000139.0000
Turcja liraTRY106.30007.5000
Ukraina hrywnaUAH1.000154.0000170.0000
Chiny JuanCNY10051.000057.0000
ZEA DirhamAED11.00001.0960
Arabia Saudyjska rialSAR10.92701.0570
Argentyna pesoARS10.02960.1196
Armenia DramAMD10.00500.0093
Azerbejdżan ManatAZN12.01972.3987
Bahrajn DinarBHD17.802412.3024
Barbados DolarBBD11.09172.1717
Belize DolarBZD11.34952.1495
Białoruś RubelBYN11.78742.0174
BiH MarkaBAM12.09412.3041
Boliwia BolivianoBOB10.38880.6088
Botswana PulaBWP10.20310.4531
Brazylia RealBRL10.92001.0100
Brunei DolarBND11.81203.4120
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.07010.0891
Egipt FuntEGP10.22270.3027
Fidżi DolarFJD11.27321.9632
Filipiny pesoPHP10.06980.0843
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00390.0075
Gambia dalasiGMD10.06690.0789
Gwatemala quetzalGTQ10.34070.4607
Gwinea FrankGNF1000.02020.0494
Hong Kong DolarHKD10.44000.5150
Indie rupiaINR10.05150.0629
Indonezja RupiaIDR1.0000.28370.3501
Islandia KoronaISK10.02950.0372
Jamajka DolarJMD10.02360.0376
Jordania DinarJOD15.39005.8200
Kambodża rielKHR10.00070.0011
Katar rialQAR10.90671.1008
Kazachstan TengeKZT10.00870.0117
Kenia szylingKES10.03500.0420
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30800.3651
Kostaryka ColónCRC10.00370.0095
Kuwejt DinarKWD19.340113.8401
Macedonia denarMKD10.06350.0800
Malediwy RupiaMVR10.24000.3500
Malezja ringgitMYR10.88911.0091
Maroko dirhamMAD10.35440.4544
Mauritius rupiaMUR10.09890.1249
Mołdawia lejMDL10.19510.2651
Nigeria nairaNGN10.00400.0130
Nowa Zelandia dolarNZD12.45002.6900
Oman rialOMR19.095610.9956
Pakistan rupiaPKR10.02010.0300
Paragwaj guaraniPYG1.0000.55600.6360
Peru solPEN11.01781.3478
RPA RandZAR10.21280.2800
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02750.0485
Serbia dinarRSD10.03200.0420
Seszele rupiaSCR10.19170.4117
Singapur dolarSGD12.75002.8600
Sri Lanka rupiaLKR10.01920.0317
Tajwan dolarTWD10.10000.1400
Uzbekistan SumUZS1.0000.33650.5365
Wietnam DongVND1.0000.14720.1972
Wysp Salomona dolarSBD10.40770.4377
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3000
USA dolarUSD13.72004.1500
Czechy KoronaCZK1.000100.0000170.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.0500
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.20004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara koronaDKK10040.5000brak
Czechy stara koronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.5000brak
Hiszpania pesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Hongkong stary dolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary funtIEP13.8350brak
Japonia stary jenJPY1.00021.0000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa litLTL10070.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00074.5000brak
Łotwa łatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.6950brak
Portugalia escudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary lejROL10.0001.0000brak
Korona słowackaSKK10.0700brak
Słowenia tolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man funtIMP13.0000brak
Szkocja funtSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia Północna FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-13:00
środanieczynne
czwarteknieczynne
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.