Aktualizacja : 2023-01-27 11:45:14
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6700
4.7200
USA dolar USA dolar USD
4.2800
4.3700
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1930
0.1980
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.3100
5.3900
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.6400
4.7390
Dania Korona Dania Korona DKK0.58500.6300
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.41200.4280
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.42800.4460
Węgry Forint Węgry Forint HUF0.01140.0128
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.20003.3000
Australia Dolar Australia Dolar AUD3.02003.1600
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6000
4.8000
USA dolar USA dolar USD
4.2500
4.5000
Czechy Korona Czechy Korona CZK
0.1900
0.2020
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP
5.2000
5.4500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF
4.6000
4.8500
Dania Korona Dania Korona DKK0.5000 0.6500
Szwecja korona Szwecja korona SEK0.4000 0.4600
Norwegia korona Norwegia korona NOK0.4200 0.4800
Węgry Forint Węgry Forint HUF0.0110 0.0130
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.5000 0.6500
Albania Lek Albania Lek ALL0.0330 0.0470
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.6300 1.8600
Izrael szekel Izrael szekel ILS1.1700 1.4400
Japonia Jen Japonia Jen JPY0.0310 0.0395
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.1000 3.3500
Meksyk peso Meksyk peso MXN0.2200 0.2970
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN2.4000 2.6500
Rosja rubel Rosja rubel RUB0.0400 0.0790
Rumunia lej Rumunia lej RON0.9400 1.1000
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.9000 3.1800
Tajlandia baht Tajlandia baht THB0.1200 0.1430
Turcja lira Turcja lira TRY0.2400 0.3500
Ukraina hrywna Ukraina hrywna UAH0.0900 0.1150
Chiny Juan Chiny Juan CNY0.6000 0.6750
ZEA Dirham ZEA Dirham AED1.1500 1.3500
Islandia Korona Islandia Korona ISK0.0270 0.0370
BiH MarkaBiH Marka BAM2.25002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.81001.0600
Chile PesoChile Peso CLP0.00370.0055
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.08000.1100
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.15000.2550
Indonezja RupiaIndonezja Rupia (100) IDR0.02500.0370
Jordania DinarJordania Dinar JOD6.05007.5000
Kenia szylingKenia szyling KES0.03150.0500
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.30000.4500
Macedonia denarMacedonia denar MKD0.07000.0945
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.23000.4000
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.80001.1500
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.55003.0500
Oman rialOman rial OMR9.500013.9000
Peru solPeru sol PEN1.10001.4000
RPA RandRPA Rand ZAR0.20000.2800
Escudo zielonoprzylądkoweEscudo zielonoprzylądkowe CVE0.03500.0550
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.26000.4500
Singapur dolarSingapur dolar SGD3.02003.4500
Tajwan dolarTajwan dolar TWD0.07000.2000
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.30001.6000
Wietnam DongWietnam Dong (100) VND0.01700.0300
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.6500
USA dolar USD
4.2500
4.7000
Czechy Korona CZK
0.1000
0.2000
Wielka Brytania Funt GBP
3.0000
5.0000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Plaza Rybnik

44-200 Rybnik
ul. Raciborska 16

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupno
frank 8 seria frank 8 seriaCHF84.4880
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP5.1450
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD2.9350
Dania stara korona Dania stara koronaDKK0.5660
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK0.1380
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY0.0218
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD3.0830
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.4080
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF4.3470
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF0.0083
Falklandy Funt Falklandy FuntFKP4.9000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP4.9000
Irlandia Północna Funt Irlandia Północna FuntIEP4.9000
Jersey Funt Jersey FuntJEP4.9000
Szkocja funt Szkocja funtSCP4.9530
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP4.9000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.8470
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES4.9000
Estonia Korona Estonia KoronaEEK0.2700
Belgia Frank Belgia FrankBEF0.0810
Korona słowacka Korona słowackaSKK0.1090
Austria Szyling Austria SzylingATS0.2390
Łotwa łat Łotwa łatLVL5.6070
Litwa lit Litwa litLTL1.1410
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF0.0910
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT0.0170
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupno
frank 8 seria CHF84.2000
Anglia stary Funt GBP5.0400
Australia stary Dolar AUD2.0500
Dania stara korona DKK0.5300
Czechy stara korona CZK0.1320
Japonia stary jen JPY0.0213
Kanada stary Dolar CAD2.2300
Norwegia stara korona NOK0.3800
Szwajcaria stary Frank CHF3.7400
Węgry stary Forint HUF0.0060
Falklandy Funt FKP4.5800
Guernsey Funt GGP4.5800
Irlandia Północna Funt IEP4.5800
Jersey Funt JEP4.5800
Szkocja funt SCP4.5800
Wyspy Man funt IMP4.5800
Niemcy Marka DEM1.7500
Irlandia stary funt IES3.9900
Estonia Korona EEK0.1920
Belgia Frank BEF0.0700
Korona słowacka SKK0.0500
Austria Szyling ATS0.3300
Łotwa łat LVL4.8700
Litwa lit LTL0.9500
Luksemburg frank LUF0.0880
Słowenia tolar SIT0.0170
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Plaza w Rybniku

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Znajdziesz nas

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.

Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.

Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są : Euro, Dolar USD, Korona CZK, Frank CHF i Funt GBP

Kantor Plaza Rybnik

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.