logo
tel. +48 32 441 80 97
pon.-niedz : 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2018-09-21 20:43:56
Ceny hurtowe
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.312904.28890
USA dolar USA dolarUSD 3.689903.65270
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.168890.16670
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.815504.77450
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.836703.80660
Dania korona Dania koronaDKK 0.581500.57330
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.420700.41319
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.453400.44540
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.855502.82321
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.684202.64820
Węgry forint Węgry forintHUF 0.013790.01330
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.610000.57000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.035500.03150
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.146000.13200
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.975000.93600
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.285002.22100
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.058900.05200
Egipt funt Egipt funtEGP 0.295000.17000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.760000.61000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.750004.63000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.575000.53000
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.015000.97500
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.590002.40100
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.119000.10550
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.020000.97500
Ceny detaliczne
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.370004.20000
USA dolar USA dolarUSD 3.800003.60000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.16000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.900004.70000
Szwajcaria frank Szwajcaria frankCHF 3.900003.70000
Dania korona Dania koronaDKK 0.590000.55000
Szwecja korona Szwecja koronaSEK 0.430000.39100
Norwegia korona Norwegia koronaNOK 0.480000.42000
Kanada dolar Kanada dolarCAD 2.900002.70000
 Australia dolar Australia dolarAUD 2.800002.60000
Węgry forint Węgry forintHUF 0.014500.01330
Chorwacja kuna Chorwacja kunaHRK 0.650000.55000
Japonia jen Japonia jenJPY 0.036000.03230
Ukraina hrywna Ukraina hrywnaUAH 0.152000.13000
Rumunia lej Rumunia lejRON 0.980000.90000
Bułgaria lew Bułgaria lewBGN 2.350002.20000
Rosja rubel Rosja rubelRUB 0.059900.05100
Egipt funt Egipt funtEGP 0.299000.16000
Turcja lira Turcja liraTRY 0.700000.61000
Meksyk peso Meksyk pesoMXN 0.270000.17000
Szkocja funt Szkocja funtSCP 4.750004.62000
Chiny juan Chiny juanCNY 0.569500.52000
Izrael szekel Izrael szekelILS 1.050000.97000
Dominikana peso Dominikana pesoDOP 0.099000.06500
Albania lek Albania lekALL 0.045000.03100
Hong Kong dolar Hong Kong dolarHKD 0.499000.40000
Indie rupia Indie rupiaINR 0.059000.04500
Brazylia real Brazylia realBRL 0.980000.84000
Bośnia i Hercegowina marka Bośnia i Hercegowina markaBAM 2.340002.16500
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rialSAR 1.050000.89000
Jordania dinar Jordania dinarJOD 5.800004.60000
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolarNZD 2.680002.42000
Korea Południowa won Korea Południowa wonKRW 0.004000.00300
Malezja ringgit Malezja ringgitMYR 1.100000.80000
Republika Południowej Afryki rand Republika Południowej Afryki randZAR 0.320000.26000
Tajlandia baht Tajlandia bahtTHB 0.122000.11000
Kenia szyling Kenia szylingKES 0.039900.03200
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirham Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED 1.040000.98100
Singapur dolar Singapur dolarSGD 2.850002.60000
Macedonia denar Macedonia denarMKD 0.078000.06000
Kazachstan tenge Kazachstan tengeKZT 0.014000.01000
Serbia dinar Serbia dinarRSD 0.045000.03200
Chile peso Chile pesoCLP 0.006600.00500
Peru sol Peru solPEN 1.270001.00000
Maroko dirham Maroko dirhamMAD 0.480000.35000
Mołdawia lej Mołdawia lejMDL 0.280000.15000
Katar rial Katar rialQAR 1.029000.89000
Irlandia północna funt Irlandia północna funtIEP 4.750004.25000
Filipiny peso Filipiny pesoPHP 0.095000.06000
Jamajka dolar Jamajka dolarJMD 0.040000.02000
Tajwan dolar Tajwan dolarTWD 0.129900.08500
Indonezja rupia Indonezja rupiaIDR 0.000310.00020
Białoruś rubel Białoruś rubelBYN 1.930001.72000
Tunezja dinar Tunezja dinarTND 1.650000.65000
Oman rial Oman rialOMR 10.050008.05000
Mauritius rupia Mauritius rupiaMUR 0.140000.09000
Kuwejt dinar Kuwejt dinarKWD 12.200009.00000
Wietnam dong Wietnam dongVND 0.000220.00014
Islandia korona Islandia koronaISK 0.038000.03100
Seszele rupia Seszele rupiaSCR 0.399000.20000
Gruzja lari Gruzja lariGEL 1.630001.41000
Kolumbia peso Kolumbia pesoCOP 0.001500.00100
Kuba peso Kuba pesoCUC 4.700003.00000
Brunei dolar Brunei dolarBND 2.880002.45000
Bahrajn dinar Bahrajn dinarBHD 9.800008.50000
Barbados dolar Barbados dolarBBD 2.600001.60000
Armenia dram Armenia dramAMD 0.009500.00510
Argentyna peso Argentyna pesoARS 0.299000.15700
manat azerski nowy manat azerski nowyAZN 2.210001.90000
boliviano boliwijskie boliviano boliwijskieBOB 0.620000.40000
Botswana pula Botswana pulaBWP 0.450000.20000
dolar belize dolar belizeBZD 1.990001.70000
dolar fidżi dolar fidżiFJD 1.850001.60000
Falklandy funt Falklandy funtFKP 4.750003.00000
Gibraltar funt Gibraltar funtGIP 4.750003.50000
dalasi gambijskie dalasi gambijskieGMD 0.087000.06500
quetzal gwatemalski quetzal gwatemalskiGTQ 0.600000.35000
Kambodża riel Kambodża rielKHR 0.001200.00080
Sri Lanka rupia lankijska Sri Lanka rupia lankijskaLKR 0.029000.02000
Libia dinar Libia dinarLYD 2.460001.80000
naira nigeryjska naira nigeryjskaNGN 0.009950.00700
funt wyspy man funt wyspy manIMP 4.750003.00000
funt guernsey funt guernseyGGP 4.750003.00000
funt jersey funt jerseyJEP 4.750003.00000
Irlandia Północna funt Irlandia Północna funtIRP 4.750003.00000
Ceny bilonów
WalutaSprzedażKupno
Euro EuroEUR 4.270003.00000
USA dolar USA dolarUSD 3.900003.55000
Czechy korona Czechy koronaCZK 0.170000.10000
Wielka Brytania funt Wielka Brytania funtGBP 4.750003.40000
Kantor Plaza Rybnik

Kantor Rybnik Plaza

Centrum Handlowe Plaza

Czynne :
Poniedziałek-Niedziela :
9:00-21:00

Telefon : +48 32 755 71 75

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Wycofane banknoty

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.