tel. +48 32 441 80 97
Sobota 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-07-20 10:40:51
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.243004.27000
USA dolarUSD3.775003.83000
Czechy koronaCZK0.164500.16700
Wielka Brytania funtGBP4.715004.76500
Szwajcaria frankCHF3.835003.87500
Norwegia koronaNOK0.434400.44640
Dania koronaDKK0.564300.57530
Szwecja koronaSEK0.395000.40900
Kanada dolarCAD2.880602.92560
Węgry forintHUF0.013100.01400
Australia dolarAUD2.624002.67900
Chorwacja kunaHRK0.582000.63000
Japonia jenJPY0.034500.03650
Ukraina hrywnaUAH0.144200.14990
Rumunia lejRON0.868400.93830
Bułgaria lewBGN2.165002.27000
Turcja liraTRY0.672200.73720
Chiny juanCNY0.517500.58750
Albania lekALL0.000000.00000
Izrael szekelILS1.040001.07500
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED0.000000.00000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.170004.32000
USA dolarUSD3.700003.90000
Czechy koronaCZK0.160000.17000
Wielka Brytania funtGBP4.600004.80000
Szwajcaria frankCHF3.750003.95000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Dania koronaDKK0.550000.59000
Szwecja koronaSEK0.380000.42000
Kanada dolarCAD2.800003.00000
Węgry forintHUF0.012500.01450
Australia dolarAUD2.550002.75000
Chorwacja kunaHRK0.550000.66000
Japonia jenJPY0.030000.03650
Ukraina hrywnaUAH0.130000.15300
Rumunia lejRON0.880000.95000
Bułgaria lewBGN2.180002.35000
Rosja rubelRUB0.052000.06500
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.600000.75000
Meksyk pesoMXN0.180000.25000
Chiny juanCNY0.545000.61000
Dominikana pesoDOP0.070000.08500
Albania lekALL0.035000.04400
Indie rupiaINR0.051000.05900
Izrael szekelILS1.036001.08500
Hong Kong dolarHKD0.410000.46000
Brazylia realBRL0.960001.09000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.110002.32000
Jordania dinarJOD5.250005.75000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.03000
Nowa Zelandia dolarNZD2.440002.65000
Republika Południowej Afryki randZAR0.220000.30000
Malezja ringgitMYR0.800000.98000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00355
Kenia szylingKES0.035000.04100
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.08500
Singapur dolarSGD2.700002.88000
Macedonia denarMKD0.065000.08500
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.670001.99000
Gruzja lariGEL1.360001.65000
Maroko dirhamMAD0.390000.44000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12500
Filipiny pesoPHP0.065000.08000
Katar rialQAR0.940001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00020
Tunezja dinarTND0.550001.45000
Serbia dinarRSD0.034000.04300
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Islandia koronaISK0.029000.03700
Peru solPEN1.100001.25000
Tajwan dolarTWD0.100000.12400
Oman rialOMR8.8000010.20000
Mołdawia lejMDL0.150000.28000
Kuwejt dinarKWD9.0000014.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03500
Kolumbia pesoCOP0.001000.00140
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Barbados dolarBBD1.500002.22000
Armenia dramAMD0.006900.00850
Argentyna pesoARS0.090000.16000
AZN2.000002.45000
Boliwia bolivianoBOB0.480000.51000
Botswana pulaBWP0.340000.36000
Belize dolarBZD1.700001.82800
Kongo frankCDF0.001800.00220
Kostaryka colónCRC0.005600.00630
Escudo zielonoprzylądkoweCVE0.034000.04100
Fidżi dolarFJD1.650001.75000
Gibraltar funtGIP3.500004.90000
Gambia dalasiGMD0.069000.07600
Gwinea frankGNF0.000300.00050
Gwatemala quetzalGTQ0.400000.60000
Kambodża rielKHR0.000700.00120
Sri Lanka rupiaLKR0.017000.02700
Nigeria nairaNGN0.050000.09000
Pakistan rupiaPKR0.015000.04500
Paragwaj guaraniPYG0.000580.00066
Wysp Salomona dolarSBD0.420000.45000
Tanzania szylingTZS0.001400.00170
Uzbekistan sumUZS0.000250.00050
Frank cfaCFA0.005000.00950
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.32000
USA dolarUSD3.700004.00000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.000004.80000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.500004.96000
Irlandia północna funtIEP4.310004.75000
Falklandy funtFKP3.500004.85000
Wyspy Man funtIMP3.000004.85000
Guernsey funtGGP3.000004.85000
Jersey funtJEP3.500004.85000
marka niemieckaDEM1.700002.00000
Łotwa łatLVL4.500006.40000
Litwa litLTL1.220001.35000
Anglia stary funtGBS3.000004.90000
Austria szylingATS0.110000.26000
Słowenia tolarSIT0.125000.00000
Belgia frankBEF0.075000.00000
Dania stara koronaDKS0.405000.00000
Hiszpania pesetaESP0.018500.00000
Holandia guldenNLG0.585000.00000
Luksemburg frankLUF0.075000.00000
Norwegia stara koronaNOS0.325000.00000
Portugalia escudoPTE0.015000.00000
Korona słowackaSKK0.100000.00000
Estonia koronaEEK0.200000.00000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.