tel. +48 32 441 80 97
Czwartek 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-12-11 20:54:50
Ceny hurtowe obowiązują przy transakcji powyżej 7000 zł.
Obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 za wyjątkiem sobót, niedzieli i dni świątecznych
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.27054.2955
USA dolarUSD13.85003.8900
Czechy KoronaCZK1.000166.0000168.0000
Wielka Brytania FuntGBP15.03005.1000
Szwajcaria FrankCHF13.88003.9500
Dania KoronaDKK10056.590057.6900
Szwecja koronaSEK10040.420041.4200
Norwegia koronaNOK10041.670042.6700
Węgry ForintHUF10.000126.0000138.0000
Chorwacja KunaHRK105.70006.3000
Izrael szekelILS11.12001.1800
Japonia JenJPY10.000350.0000378.0000
Kanada DolarCAD12.86002.9500
Turcja liraTRY106.50007.4000
Ukraina hrywnaUAH1.000152.0000168.0000
Chiny JuanCNY10052.380056.1800
ZEA DirhamAED11.01001.0700
Ceny detaliczne
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR14.20004.3700
USA dolarUSD13.80004.0000
Czechy KoronaCZK1.000162.0000172.0000
Wielka Brytania FuntGBP14.97005.1700
Szwajcaria FrankCHF13.80004.0000
Dania KoronaDKK10055.000059.0000
Szwecja koronaSEK10038.000042.0000
Norwegia koronaNOK10040.000044.0000
Węgry ForintHUF10.000120.0000140.0000
Chorwacja KunaHRK105.50006.5000
Albania LekALL10.000300.0000420.0000
Gruzja LariGEL11.27001.4900
Izrael szekelILS11.09101.1900
Japonia JenJPY10.000335.0000385.0000
Kanada DolarCAD12.82003.0200
Meksyk pesoMXN10018.000025.0000
Bułgaria LewBGN12.15002.2800
Rosja rubelRUB1.00055.000066.0000
Rumunia lejRON10086.000095.0000
Australia DolarAUD12.52002.7200
Tajlandia bahtTHB1.000129.0000138.5000
Turcja liraTRY106.20007.5000
Ukraina hrywnaUAH1.000150.0000170.0000
Chiny JuanCNY10052.800056.5000
ZEA DirhamAED11.00001.0900
Arabia Saudyjska rialSAR10.93241.0624
Argentyna pesoARS10.03030.1203
Armenia DramAMD10.00540.0096
Azerbejdżan ManatAZN12.03222.4112
Bahrajn DinarBHD17.874612.3746
Barbados DolarBBD11.10372.1837
Belize DolarBZD11.36552.1655
Białoruś RubelBYN11.72722.0072
BiH MarkaBAM12.12302.3330
Boliwia BolivianoBOB10.39250.6125
Botswana PulaBWP10.20200.4520
Brazylia RealBRL10.91181.0391
Brunei DolarBND11.80423.4042
Chile PesoCLP10.00360.0064
Dominikana PesoDOP10.07120.0902
Egipt FuntEGP10.21910.2991
Fidżi DolarFJD11.28461.9746
Filipiny pesoPHP10.07100.0849
Frank CFA Afryka Śr.XAF10.00450.0085
Gambia dalasiGMD10.06730.0793
Gwatemala quetzalGTQ10.34470.4647
Gwinea FrankGNF1000.02050.0497
Hong Kong DolarHKD10.44000.5150
Indie rupiaINR10.05530.0653
Indonezja RupiaIDR1.0000.27530.3417
Islandia KoronaISK10.02800.0370
Jamajka DolarJMD10.02430.0383
Jordania DinarJOD15.44215.8562
Kambodża rielKHR10.00080.0011
Katar rialQAR10.90981.1040
Kazachstan TengeKZT10.00850.0115
Kenia szylingKES10.03490.0419
Kolumbia PesoCOP10.00090.0016
Kongo FrankCDF10.00210.0025
Korea Południowa WonKRW1000.30330.3604
Kostaryka ColónCRC10.00360.0095
Kuwejt DinarKWD19.420113.9201
Malezja ringgitMYR10.88091.0009
Maroko dirhamMAD10.36840.4684
Mauritius rupiaMUR10.09970.1257
Mołdawia lejMDL10.20070.2707
Nigeria nairaNGN10.00410.0131
Nowa Zelandia dolarNZD12.43002.6900
Oman rialOMR19.181911.2619
Pakistan rupiaPKR10.02050.0304
Paragwaj guaraniPYG1.0000.57020.6502
Peru solPEN11.00021.3302
RPA RandZAR10.20880.2708
Escudo zielonoprzylądkoweCVE10.02760.0486
Serbia dinarRSD10.03300.0430
Seszele rupiaSCR10.19400.4140
Singapur dolarSGD12.77002.8800
Sri Lanka rupiaLKR10.01950.0320
Tajwan dolarTWD10.10040.1404
Tunezja DinarTND11.22151.5715
Turkmenistan ManatTMT10.02130.5113
Uzbekistan SumUZS1.0000.35270.5527
Wietnam DongVND1.0000.11930.1793
Wysp Salomona dolarSBD10.41050.4405
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
EuroEUR13.00004.3500
USA dolarUSD13.82004.1500
Czechy KoronaCZK1.000100.0000172.0000
Wielka Brytania FuntGBP13.00005.1000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaJedn.KupnoSprzedaż
Anglia stary FuntGBP13.00004.8100
Australia stary DolarAUD11.8550brak
Austria SzylingATS10015.0000brak
Belgia FrankBEF1.00074.5000brak
Dania stara koronaDKK10040.5000brak
Czechy stara koronaCZK10012.5000brak
Chorwacja stara kunaHRK10041.5000brak
Hiszpania pesetaESP1.00015.0000brak
Estonia KoronaEEK10019.2500brak
Holandia guldenNLG11.3100brak
Hongkong stary dolarHKD10033.5000brak
Irlandia stary funtIEP13.8350brak
Japonia stary jenJPY1.00023.5000brak
Kanada stary DolarCAD12.0500brak
Litwa litLTL10070.0000brak
Luksemburg frankLUF1.00074.5000brak
Łotwa łatLVL14.0000brak
Niemcy MarkaDEM11.4000brak
Norwegia stara koronaNOK10032.5000brak
Nowa Zelandia stary dolarNZD11.6950brak
Portugalia escudoPTE1.00015.1000brak
Rumunia stary lejROL10.0001.0000brak
Korona słowackaSKK10.0700brak
Słowenia tolarSIT1.00012.5000brak
Szwajcaria stary FrankCHF12.6350brak
Węgry stary ForintHUF1.0009.3000brak
Wyspy Man funtIMP13.0000brak
Szkocja funtSCP14.80004.9900
Jersey FuntJEP13.5000brak
Irlandia Północna FuntIEP14.10004.7600
Guernsey FuntGGP13.0000brak
Falklandy FuntFKP13.00004.7500
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Internetowy kantor MAX

Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.