Aktualizacja : 2021-09-23 20:54:21
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR4.58004.6250
USA dolar USA dolar USD3.90003.9500
Czechy Korona Czechy Korona CZK0.17800.1815
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP5.34005.4300
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF4.22004.2900
Dania Korona Dania Korona (100) DKK61.100062.8000
Szwecja korona Szwecja korona (100) SEK44.600045.9000
Norwegia korona Norwegia korona (100) NOK44.800046.5000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK0.60500.6490
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL1.25001.3900
Izrael szekel Izrael szekel ILS1.04001.2400
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD3.04003.1400
Australia Dolar Australia Dolar AUD2.80002.9000
Turcja lira Turcja lira TRY0.43500.5450
Ukraina hrywna Ukraina hrywna (100) UAH14.500015.4000
ZEA Dirham ZEA Dirham AED0.98001.0900
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR 4.4800 4.6800
USA dolar USA dolar USD 3.8500 4.0500
Czechy Korona Czechy Korona CZK 0.1730 0.1850
Wielka Brytania Funt Wielka Brytania Funt GBP 5.2500 5.4500
Szwajcaria Frank Szwajcaria Frank CHF 4.1500 4.3500
Dania Korona Dania Korona DKK 59.0000 64.0000
Szwecja korona Szwecja korona SEK 42.0000 47.0000
Norwegia korona Norwegia korona NOK 40.0000 47.0000
Węgry Forint Węgry Forint HUF 12.0000 13.7000
Chorwacja Kuna Chorwacja Kuna HRK 0.6000 0.6800
Albania Lek Albania Lek ALL 34.0000 45.0000
Gruzja Lari Gruzja Lari GEL 1.1000 1.5000
Izrael szekel Izrael szekel ILS 0.9033 1.2250
Japonia Jen Japonia Jen JPY 28.8300 39.0000
Kanada Dolar Kanada Dolar CAD 2.9000 3.1500
Meksyk peso Meksyk peso MXN 16.6600 23.9000
Bułgaria Lew Bułgaria Lew BGN 2.3000 2.4800
Rosja rubel Rosja rubel RUB 4.1000 6.3000
Rumunia lej Rumunia lej RON 84.0000 99.9000
Australia Dolar Australia Dolar AUD 2.7000 2.9500
Tajlandia baht Tajlandia baht THB 8.0000 13.9000
Turcja lira Turcja lira TRY 0.4300 0.5500
Ukraina hrywna Ukraina hrywna UAH 14.0000 15.9000
Chiny Juan Chiny Juan CNY 47.6000 62.0000
ZEA Dirham ZEA Dirham AED 0.9200 1.0950
Białoruś RubelBiałoruś Rubel BYN0.70001.4900
BiH MarkaBiH Marka BAM2.02002.5500
Brazylia RealBrazylia Real BRL0.43280.8228
Brunei DolarBrunei Dolar BND2.50003.5000
Chile PesoChile Peso CLP0.00300.0054
Dominikana PesoDominikana Peso DOP0.06300.0900
Egipt FuntEgipt Funt EGP0.26000.3100
Filipiny pesoFilipiny peso PHP0.06000.0880
Hong Kong DolarHong Kong Dolar HKD0.42000.5200
Indie rupiaIndie rupia INR0.03300.0570
Islandia KoronaIslandia Korona ISK0.02610.0330
Jordania DinarJordania Dinar JOD4.55005.8000
Kazachstan TengeKazachstan Tenge KZT0.00500.0120
Korea Południowa WonKorea Południowa Won (100) KRW0.20000.3800
Kuwejt DinarKuwejt Dinar KWD9.500014.0000
Macedonia denarMacedonia denar MKD0.06000.0900
Madagaskar ariaryMadagaskar ariary MGA0.00070.0012
Malediwy RupiaMalediwy Rupia MVR0.20000.3200
Malezja ringgitMalezja ringgit MYR0.50001.0500
Maroko dirhamMaroko dirham MAD0.37000.5000
Mauritius rupiaMauritius rupia MUR0.07000.1200
Mołdawia lejMołdawia lej MDL0.13000.2500
Nowa Zelandia dolarNowa Zelandia dolar NZD2.60002.8500
Oman rialOman rial OMR7.850511.4505
Peru solPeru sol PEN0.78001.2200
RPA RandRPA Rand ZAR0.15000.2900
Serbia dinarSerbia dinar RSD0.03200.0420
Seszele rupiaSeszele rupia SCR0.15000.3600
Singapur dolarSingapur dolar SGD2.20002.9500
Tajwan dolarTajwan dolar TWD0.08500.1500
Tanzania SzylingTanzania Szyling TZS0.00100.0022
Tunezja DinarTunezja Dinar TND1.25001.5800
Wietnam DongWietnam Dong (1000) VND0.08000.2200
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR 3.0000 4.6500
USA dolar USD 3.7500 4.2000
Czechy Korona CZK 0.1000 0.1800
Wielka Brytania Funt GBP 3.0000 5.3000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm

skupujemy wycofane banknoty

reklama chf 8
Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt Anglia stary FuntGBP 5.00005.3500
Szwajcaria frank 8 seria Szwajcaria frank 8 seriaCHF8 4.04004.2500
Australia stary Dolar Australia stary DolarAUD 2.40002.7800
Austria Szyling Austria SzylingATS 0.23000.2900
Belgia Frank Belgia FrankBEF 0.08000.0960
Dania stara korona Dania stara koronaDKK 0.45000.5300
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK 0.13000.1680
Chorwacja stara kuna Chorwacja stara kunaHRK 0.42000.5900
Estonia Korona Estonia KoronaEEK 0.20400.2900
Holandia gulden Holandia guldenNLG 0.65001.9500
Hongkong stary dolar Hongkong stary dolarHKD 0.36000.4750
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIEP 5.00005.3000
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY 0.02450.0360
Kanada stary Dolar Kanada stary DolarCAD 2.57003.0500
Litwa lit Litwa litLTL 0.94501.1300
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF 0.08000.0950
Łotwa łat Łotwa łatLVL 4.62005.4800
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM 1.72002.2000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK 0.33000.4520
Nowa Zelandia stary dolar Nowa Zelandia stary dolarNZD 1.90002.6300
Korona słowacka Korona słowackaSKK 0.10900.1300
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT 0.01320.0180
Szwajcaria stary Frank Szwajcaria stary FrankCHF 4.00004.1700
Węgry stary Forint Węgry stary ForintHUF 0.00920.0110
Wyspy Man funt Wyspy Man funtIMP 5.00005.3350
Szkocja funt Szkocja funtSCP 5.00005.3500
Jersey Funt Jersey FuntJEP 5.00005.3500
Irlandia Północna Funt Irlandia Północna FuntIEP 5.00005.3000
Guernsey Funt Guernsey FuntGGP 5.00005.3500
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Anglia stary Funt GBP 4.50005.3600
Szwajcaria frank 8 seria CHF8 3.80004.2600
Australia stary Dolar AUD 2.00002.8000
Austria Szyling ATS 0.22000.3000
Belgia Frank BEF 0.07900.0970
Dania stara korona DKK 0.44000.5500
Czechy stara korona CZK 0.12000.1700
Chorwacja stara kuna HRK 0.41000.6000
Estonia Korona EEK 0.18000.3000
Holandia gulden NLG 0.64002.0000
Hongkong stary dolar HKD 0.35000.4800
Irlandia stary funt IEP 4.56005.3000
Japonia stary jen JPY 0.02400.0380
Kanada stary Dolar CAD 2.20003.0800
Litwa lit LTL 0.92001.1500
Luksemburg frank LUF 0.07900.0960
Łotwa łat LVL 4.60005.5000
Niemcy Marka DEM 1.71202.4000
Norwegia stara korona NOK 0.32000.4550
Nowa Zelandia stary dolar NZD 1.88002.6500
Korona słowacka SKK 0.10800.1320
Słowenia tolar SIT 0.01300.0200
Szwajcaria stary Frank CHF 3.76504.2200
Węgry stary Forint HUF 0.00900.0130
Wyspy Man funt IMP 4.40005.3000
Szkocja funt SCP 4.96005.3000
Jersey Funt JEP 4.40005.3000
Irlandia Północna Funt IEP 4.96005.3000
Guernsey Funt GGP 4.40005.3600
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Kantor Plaza w Rybniku

Chcesz wymienić większą kwotę, daj nam wcześniej znać a przygotujemy ją dla Ciebie na konkretny dzień i godzinę

Znajdziesz nas

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.

Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.

Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są : Euro, Dolar USD, Korona CZK, Frank CHF i Funt GBP

Kantor Plaza Rybnik

Dla klientów kantoru

Specjalne, dyskretne pomieszczenie przy większych transakcjach.
- stanowisko obsługi klientów VIP,
- niewidoczne dla pozoztałych osób.

© 1989 Kantor Plaza Rybnik
Kantory
Firma