tel. +48 32 441 80 97
Sobota 9:00-21:00
44-200 Rybnik ul. Raciborska 16
Plaza@KantoryRybnik.pl
aktualizacja : 2019-02-16 20:48:31
Ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.310004.34000
USA dolarUSD3.800003.85000
Czechy koronaCZK0.165000.16850
Wielka Brytania funtGBP4.900004.95000
Szwajcaria frankCHF3.790003.85000
Norwegia koronaNOK0.435000.44400
Dania koronaDKK0.574700.58270
Szwecja koronaSEK0.409100.41730
Kanada dolarCAD2.850002.90000
Węgry forintHUF0.013300.01390
Australia dolarAUD2.708002.75800
Chorwacja kunaHRK0.570000.59900
Japonia jenJPY0.032500.03600
Ukraina hrywnaUAH0.130000.14500
Rumunia lejRON0.891900.96190
Bułgaria lewBGN2.160002.26000
Rosja rubelRUB0.057000.06050
Turcja liraTRY0.692300.76030
Meksyk pesoMXN0.182000.24900
Chiny juanCNY0.549100.57910
Izrael szekelILS1.015001.05500
Nowa Zelandia dolarNZD2.560002.73500
Tajlandia bahtTHB0.115000.12700
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED0.000000.00000
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR4.230004.38000
USA dolarUSD3.650003.85000
Wielka Brytania funtGBP4.820005.02000
Szwajcaria frankCHF3.720003.92000
Norwegia koronaNOK0.420000.46000
Dania koronaDKK0.560000.60000
Szwecja koronaSEK0.390000.44000
Kanada dolarCAD2.750002.95000
Węgry forintHUF0.013000.01420
Australia dolarAUD2.600002.80000
Chorwacja kunaHRK0.560000.60000
Japonia jenJPY0.030000.03750
Ukraina hrywnaUAH0.120000.14800
Rumunia lejRON0.870000.96000
Bułgaria lewBGN2.100002.27000
Rosja rubelRUB0.050000.06000
Egipt funtEGP0.180000.30000
Turcja liraTRY0.690000.77000
Meksyk pesoMXN0.180000.23500
Chiny juanCNY0.530000.56500
Dominikana pesoDOP0.070000.08600
Albania lekALL0.030000.04000
Indie rupiaINR0.045000.05900
Izrael szekelILS0.990001.08000
Hong Kong dolarHKD0.470000.49900
Brazylia realBRL0.940001.08000
Bośnia i Hercegowina markaBAM2.110002.32000
Jordania dinarJOD5.100005.60000
Arabia Saudyjska rialSAR0.910001.04000
Nowa Zelandia dolarNZD2.550002.75000
Republika Południowej Afryki randZAR0.220000.30000
Malezja ringgitMYR0.800000.98000
Korea Południowa wonKRW0.003150.00360
Kenia szylingKES0.035000.04100
Tajlandia bahtTHB0.110000.12900
Zjednoczone Emiraty Arabskie dirhamAED1.000001.07000
Singapur dolarSGD2.630002.86000
Macedonia denarMKD0.065000.07600
Kazachstan tengeKZT0.009000.01200
Indonezja rupiaIDR0.000220.00030
Białoruś rubelBYN1.670001.90000
Gruzja lariGEL1.360001.60000
Maroko dirhamMAD0.390000.45000
Mauritius rupiaMUR0.100000.12500
Filipiny pesoPHP0.065000.08000
Katar rialQAR0.940001.08000
Wietnam dongVND0.000130.00021
Tunezja dinarTND0.550001.50000
Serbia dinarRSD0.034000.04200
Seszele rupiaSCR0.220000.35000
Islandia koronaISK0.028500.03700
Peru solPEN1.100001.25000
Tajwan dolarTWD0.010000.12900
Oman rialOMR8.8000010.20000
Mołdawia lejMDL0.150000.28500
Kuwejt dinarKWD8.0000013.00000
Jamajka dolarJMD0.022000.03600
Kolumbia pesoCOP0.001100.00150
Chile pesoCLP0.004800.00600
Brunei dolarBND2.400003.00000
Bahrajn dinarBHD8.5000012.00000
Barbados dolarBBD1.500002.23000
ARS0.090000.16000
BOB0.480000.51000
BWP0.340000.36000
Sri Lanka rupiaLKR0.017000.02800
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
EuroEUR3.000004.33000
USA dolarUSD3.750003.95000
Czechy koronaCZK0.100000.17000
Wielka Brytania funtGBP3.300004.95000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor Internetowy MAX oferuje wymianę poniższych walut
WalutaKupnoSprzedaż
Szkocja funtSCP4.540004.75000
Irlandia północna funtIEP4.360004.75000
Falklandy funtFKP3.000004.75000
Wyspy Man funtIMP3.000004.75000
Guernsey funtGGP3.000004.75000
Jersey funtJEP3.000004.75000
Wygląd kantoru

Kantory Rybnik Plaza


Centrum Handlowe Plaza

Czynne
poniedziałek9:00-21:00
wtorek9:00-21:00
środa9:00-21:00
czwartek9:00-21:00
piątek9:00-21:00
sobota9:00-21:00
niedzielaw handlowe

Przelicznik walut hurt

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Przelicznik walut detal

Chcę  
Kupuje :
Płacę : PLN
Cena podlega negocjacji
Sprzedaje:
Otrzymuje : PLN
Cenę podlega negocjacji

Znajdziesz nas :

W Domu Handlowym "PLAZA" na parterze obok Rossmanna. Parkowanie: Na parkingu D.H. PLAZA w okresie wakacyjnym sobota i niedziela gratis. Pozostałe dni tygodnia do godziny za darmo. Dojazd do parkingu od ul. Dworek oraz ul. Wodzisławskiej

Oferta dla firm

Prowadzisz własną firmę i szukasz najlepszych kursów walut, nasz kantor obsługuje każdą firmę bez względu na prowadzoną działalność lub wielkość obrotów oferując profesjonalną obsługę i sprawną realizację transakcji. Przy wymianie większych kwot możemy zaproponować jeszcze bardziej korzystną cenę.


Spłata kredytu

Obecnie jest możliwość spłaty zaciągniętego kredytu w walucie w jakiej się go podjęło, to daje możliwość spłaty raty po kursie walut jaki jest obecnie w kantorze który jest niejednokrotnie bardziej korzystny niże ten który oferuje bank. Spłacasz kredyt w walucie zapraszamy do naszej placówki - zobacz ile możesz zaoszczędzić.


Kursy walut

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy aktualne ceny kupna i sprzedaży obsługiwanych przez nasz kantor walut. Najczęściej obsługiwanymi przez kantor walutami są :

Facebook | Regulamin | Polityka cookies
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.