Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session
Waluty świata - kursy
Waluty Świata

Spis walut które wymienisz w kantorze Plaza

Aktualizacja : 2024-07-12 20:58:19
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02040.0504
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00220.0121
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rial SAR0.83281.1828
Argentyna peso Argentyna peso ARS0.00280.0148
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00810.0126
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.79042.3375
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.14112.5813
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD2.87334.1849
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD6.485114.1749
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01540.0563
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.26572.9319
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.77501.9444
BiH Marka BiH Marka BAM2.07462.3446
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.39050.6104
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.20150.4480
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.70280.8955
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.06714.4248
CFP Frank CFP Frank XPF0.02580.0428
Chile Peso Chile Peso CLP0.00240.0053
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.05340.0845
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01170.0349
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.06780.1175
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.16620.3523
Etiopia birr Etiopia birr ETB0.10090.1245
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.28971.7454
Filipiny peso Filipiny peso PHP0.05620.0812
Gambia dalasi Gambia dalasi GMD0.03370.0607
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.15760.7345
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.48265.0526
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01580.0185
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.53652.4139
Gwatemala quetzal Gwatemala quetzal GTQ0.44210.5617
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.12320.1594
Hong Kong Dolar Hong Kong Dolar HKD0.40560.5848
Indie rupia Indie rupia INR0.04010.0571
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.18890.2989
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01070.0481
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.01066.1063
Kambodża riel Kambodża riel KHR0.00040.0013
Katar rial Katar rial QAR0.71741.2490
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00450.0104
Kenia szyling Kenia szyling KES0.02510.0391
Kirgistan som Kirgistan som KGS0.05020.0647
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0018
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.27820.3856
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00410.0246
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.353616.1652
Laos Kip Laos Kip LAK0.00010.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22640.2755
Macedonia denar Macedonia denar MKD0.06860.0876
Madagaskar ariary Madagaskar ariary MGA0.00070.0017
Makau pataca Makau pataca MOP0.33720.5038
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00120.0049
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.19780.3478
Malezja ringgit Malezja ringgit MYR0.73941.0397
Maroko dirham Maroko dirham MAD0.37080.5078
Mauritius rupia Mauritius rupia MUR0.07270.1327
lej mołdawski lej mołdawski MDL0.14900.2790
Mongolia tugrik Mongolia tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04460.0824
Namibia dolar Namibia dolar NAD0.19300.2651
Nepal rupia Nepal rupia NPR0.01440.0447
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolar NZD2.25792.6079
Oman rial Oman rial OMR8.329713.4563
Pakistan rupia Pakistan rupia PKR0.00800.0260
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG0.55020.5659
Peru sol Peru sol PEN1.08191.3341
RPA Rand RPA Rand ZAR0.14340.2724
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00220.0039
Escudo zielonoprzylądkowe Escudo zielonoprzylądkowe CVE0.03630.0483
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03540.0454
Seszele rupia Seszele rupia SCR0.25230.4323
Singapur dolar Singapur dolar SGD2.73523.2352
Sri Lanka rupia Sri Lanka rupia LKR0.01200.0277
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.35170.3770
Tajwan dolar Tajwan dolar TWD0.05370.1913
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00100.0022
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.12551.8905
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.12610.4161
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.13181.4818
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00030.0015
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.04650.1900
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.14760.4137
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02250.0427
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.00940.0194
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.19351.8265
Wysp Salomona dolar Wysp Salomona dolar SBD0.36100.5039
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.03700.3470
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
© 2023 Kantor Plaza Rybnik
Firma