Waluty Świata

Spis walut które wymienisz w kantorze Plaza

Aktualizacja : 2024-02-23 20:58:29
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Algieria Dinar Algieria Dinar DZD0.02010.0506
Angola Kwanza Angola Kwanza AOA0.00250.0124
Arabia Saudyjska rial Arabia Saudyjska rial SAR0.78241.1908
Argentyna peso Argentyna peso ARS0.00190.0249
Armenia Dram Armenia Dram AMD0.00480.0115
Aruba Florin Aruba Florin AWG1.68322.3842
Azerbejdżan Manat Azerbejdżan Manat AZN2.14412.7178
Bahama Dolar Bahama Dolar BSD3.18194.1819
Bahrajn Dinar Bahrajn Dinar BHD6.706314.3962
Bangladesz Taka Bangladesz Taka BDT0.01820.0591
Barbados Dolar Barbados Dolar BBD1.30722.9734
Belize Dolar Belize Dolar BZD1.81661.9860
BiH Marka BiH Marka BAM2.14192.5419
Boliwia Boliviano Boliwia Boliviano BOB0.40190.6219
Botswana Pula Botswana Pula BWP0.19850.3729
Brazylia Real Brazylia Real BRL0.79740.9795
Brunei Dolar Brunei Dolar BND2.14144.4992
CFP Frank CFP Frank XPF0.02660.0435
Chile Peso Chile Peso CLP0.00300.0048
Dominikana Peso Dominikana Peso DOP0.06100.0984
Dżibuti Frank Dżibuti Frank DJF0.01090.0351
Egipt Funt Egipt Funt EGP0.04420.1360
Eswatini Lilangeni Eswatini Lilangeni SZL0.14450.3473
Etiopia birr Etiopia birr ETB0.10360.1273
Fidżi Dolar Fidżi Dolar FJD1.06181.7607
Filipiny peso Filipiny peso PHP0.06300.0851
Gambia dalasi Gambia dalasi GMD0.03600.0630
Ghana Cedi Ghana Cedi GHS0.22330.8002
Gibraltar Funt Gibraltar Funt GIP3.50274.8727
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01620.0189
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.58312.4604
Gwatemala quetzal Gwatemala quetzal GTQ0.45010.5697
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.12700.1632
Hong Kong Dolar Hong Kong Dolar HKD0.41460.5646
Indie rupia Indie rupia INR0.04500.0515
Indonezja Rupia Indonezja Rupia IDR0.22530.3502
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01120.0486
Jordania Dinar Jordania Dinar JOD5.29256.5555
Kambodża riel Kambodża riel KHR0.00050.0012
Katar rial Katar rial QAR0.74031.2719
Kazachstan Tenge Kazachstan Tenge KZT0.00480.0118
Kenia szyling Kenia szyling KES0.02270.0377
Kirgistan som Kirgistan som KGS0.04900.0635
Kolumbia Peso Kolumbia Peso COP0.00080.0018
Korea Południowa Won Korea Południowa Won KRW0.23610.3551
Kostaryka Colón Kostaryka Colón CRC0.00440.0249
Kuba Peso Kuba Peso CUC0.01103.0000
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.367516.3675
Laos Kip Laos Kip LAK0.00030.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22150.2705
Macedonia denar Macedonia denar MKD0.06660.0936
Madagaskar ariary Madagaskar ariary MGA0.00070.0017
Makau pataca Makau pataca MOP0.30200.5133
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00420.0029
Malediwy Rupia Malediwy Rupia MVR0.14950.3495
Malezja ringgit Malezja ringgit MYR0.52451.0461
Maroko dirham Maroko dirham MAD0.40010.5451
Mauritius rupia Mauritius rupia MUR0.05770.1177
lej mołdawski lej mołdawski MDL0.14060.2706
Mongolia tugrik Mongolia tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04590.0957
Namibia dolar Namibia dolar NAD0.18800.2601
Nepal rupia Nepal rupia NPR0.01520.0482
Nowa Zelandia dolar Nowa Zelandia dolar NZD2.42242.7724
Oman rial Oman rial OMR7.976713.3767
Pakistan rupia Pakistan rupia PKR0.00810.0261
Paragwaj guarani Paragwaj guarani PYG0.57810.5938
Peru sol Peru sol PEN0.82231.1623
RPA Rand RPA Rand ZAR0.17690.3169
Rwanda Frank Rwanda Frank RWF0.00230.0041
Escudo zielonoprzylądkowe Escudo zielonoprzylądkowe CVE0.03410.0461
Serbia Dinar Serbia Dinar RSD0.03140.0428
Seszele rupia Seszele rupia SCR0.21150.3815
Singapur dolar Singapur dolar SGD2.76303.1630
Sri Lanka rupia Sri Lanka rupia LKR0.01050.0257
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.34420.3695
Tajwan dolar Tajwan dolar TWD0.05970.1547
Tanzania Szyling Tanzania Szyling TZS0.00110.0025
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.17211.6562
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.13810.4281
Tunezja Dinar Tunezja Dinar TND1.04021.3602
Uganda Szyling Uganda Szyling UGX0.00030.0015
Urugwaj Peso Urugwaj Peso UYU0.04680.1943
Uzbekistan Sum Uzbekistan Sum UZS0.15300.2930
Vanuatu Vatu Vanuatu Vatu VUV0.02290.0360
Wietnam Dong Wietnam Dong VND0.01470.0250
Wschodnie Karaiby Dolar Wschodnie Karaiby Dolar XCD1.19791.7479
Wysp Salomona dolar Wysp Salomona dolar SBD0.36930.5122
Zambia Kwacha Zambia Kwacha ZMW0.05830.3683
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.
© 2023 Kantor Plaza Rybnik
Firma